Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
23.10.2017
Předvánoční volejbalení
Rozhodli jsme se uspořádat žákovský smíšený turnaj pro naše kamarády (do
16.10.2017
Sněhohrátky 2018
Chystáme pro děti opět zimní soustředění, tradičně o pololetních prázdninách
15.10.2017
Interní VoCe-čkový mixík
Organizujeme pro členy VoCe z řad dospěláckých i dětských soutěžních týmů

Sněhohrátky 2018

Chystáme pro děti opět zimní soustředění, tradičně o pololetních prázdninách od 1. do 4. února 2018. Pojedeme do Prkenného dolu do Žacléře do penzionu U Sjezdovky a budeme si užívat zimní radovánky. Lyže, sáňky, koulovačky, ... REZERVUJTE SI ČAS! Do 10.12. mají blokovanou (a i cenově zvýhodněnou) účast aktivní členové VoCe a potom Ti, co se přihlásí dříve.

Sraz bude až na místě - základní cena je 2.900,-Kč a obsahuje již vše včetně vleků. Pro členy VoCe registrující se včas je cena 2.400,-Kč. Podrobné informace jsou níže v přiložené pozvánce, přihláška je elektronická, po jejím vyplnění Vám přijdou další informace včetně pokynů k platbě.

PŘIHLÁŠKA - STAČÍ KLIK!   

Předpokládáme rozdělení dětí na skupiny podle lyžařských schopností a zajišťujeme výcvik od nelyžařů až po pokročilé. Snowboardy i telefony nechte doma!!! Skupiny se budou střídat, takže 1/2 den bude probíhat výcvik na sjezdovkách a 1/2 den budeme "trápit" děti na běžkách. Další informace získáte u Ivy Hurdálkové na tel.602 104 305. Večer pak budou nějaké společenské hry, hudební produkce (takže nástroje s sebou), atd. Na partnerské ZŠ Krčín zkusíme znovu domluvit i zapůjčení běžek, vloni byla cena 150,-Kč/ks.

Leták na Sněhohrátky    


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři HokasportAGRO CSPojištění ZajíčekMŠMTProfiQualityNutricia Deva