Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
19.05.2018
Vodácký výcvik pro žáky 4.-5.srpna 2018
Chceme obecně nabízet našim dětem i něco jiného, než jen sportování s volejbalem.
12.02.2018
English volleyball camp
Představujeme náš volejbalový příměstský tábor (9.-13.7.2018), který bude
11.02.2018
KEMP HOSTINNÉ 2018
Termín 11.-18.8.2018 Níže v přiloženém dokumentu, pod fotografií, najdete

English volleyball camp

Představujeme náš volejbalový příměstský tábor (9.-13.7.2018), který bude téměř celý veden v anglickém jazyce. Rádi byste, aby Vaše děti strávily prázdniny sportovně, zábavně, ale aby se i přiučily nebo zdokonalily v anglickém jazyce? Neváhejte a přihlaste své děti na týden plný volejbalu, všesportovních i jiných aktivit, zábavy a angličtiny.

Trenéři během celého průběhu tábora budou s dětmi komunikovat anglicky a dětem se budou snažit napovídat, aby si děti podvědomě co nejvíce procvičily a zdokonalily svoji slovní zásobu, rozvíjely ji a naučily se používat běžné fráze a věty. Každý den se v čase mimo tréninky zaměříme na jiné konverzační téma (cestování, strava, sport, atd...) a budeme si na toto téma povídat.

Závazné přihlášky najdete ZDE. Více informací získáte dotazem na info@volejbal-nm.cz nebo na 728 651 426.

Tábor je určen pro děti z ukončených 3.až 9.tříd a pro zajištění individuálního přístupu je jejich počet omezen. Děti budou rozděleny do dvou věkových skupin. Vstupní předpoklady jsou pouze základní pohybové, znalosti angličtiny ani volejbalu nejsou nutné - vše se "pojede" od úplných začátků. Cílem je dětem nabídnou spoustu sportování, volejbalové tréninky podle moderních metod a základy nebo zdokonalení konverzace v anglickém jazyce.


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři HokasportAGRO CSPojištění ZajíčekMŠMTProfiQualityNutricia Deva