Cookies management by TermsFeed Generator
Menu
     

DOSPĚLÍ

Podporujeme dospělácký volejbal na hobby úrovni i ve výkonnostní formě, hrajeme svazové soutěže i místní „turnájky“ … máme celkem 4 stávající týmy (částečně se prolínající). Týmy jsou složeny z registrovaných i neregistrovaných volejbalistů, kteří přes svůj dospělý věk chtějí trénovat s vědomím, že i trénovat se může pro radost a nikoliv pro výkon. Účastníme se, krom jednorázových turnajů, i celoroční krajské soutěže AVL (Amatérská volejbalová liga – 2.liga) a Okresního přeboru žen (OP I).

    I. Skupina pokročilých hráčů i hráček, kteří se turnajů krajské AVL účastní, trénuje každou středu 19:00 až 21:00 v tělocvičně Na Králíčku pod náměstím nebo ve V.Jesenici. Vedou si prezenční tabulku s docházkou, aby předem věděli, kolik se jich na tréninku sejde.

    II. Tým žen vstupuje v září 2022 již do šesté sezóny okresního přeboru. Do tohoto oddílu začleňujeme i nejšikovnější hráčky ze starších žákyň a kadetek. V případě zájmu kontaktujte Hanu Novákovou (724 106 072), účast na tréninku či zápase potvrďte v tabulce. V létě trénují na venkovním kurtu na sokolovně, od podzimu do jara pak v tělocvičně na ZŠ Malecí každé úterý od 18:00 do 19:30.

    III. Začátečníci trénují taktéž v tělocvičně Na Králíčku každou neděli od 17:45 do 19:15. Kdo by měl zájem začít, bude určitě vítán. I tato skupina si vede svoji prezenci v tabulce - stačí klik.

    IV. Tým "hobíků" si chodí zahrát do tělocvičny Na Králíčku každý čtvrtek od 18:00 do 19:30. Kdo by si chtěl chodit zahrát, kontaktujte Tomáše Lovětínského 606 743 985.

Oddílové příspěvky od roku 2023: 2000,-Kč za rok, pokud někdo chodí do 2 oddílů, pak v druhém oddílu platí hráč za rok už jen 1000,-Kč.
Prosíme - vyplňte elektronickou přihlášku - KLIK ZDE.