Farma | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
14.05.2021
NÁBORY / TRÉNINKY / SPORTOVÁNÍ
Ahóój ...tak už konečně trénujeme naplno. Koronáč ve třech hlavních oddílech
11.05.2021
SHÁNÍME TRENÉRY - BRIGÁDA
Naše základna dětí se úspěšně rozrůstá a je tak dozajista naší dobrou
7.01.2021
Minivolejbal na ZŠ Fr.Kupky v Dobrušce !!
Rozjíždíme minivolejbal v Dobrušce ... a tak po N.Městě, Provodově, N.Hrádku,Úvodní stránka - Oddíly - Farma

FARMA

Tři základní cíle tohoto oddílu  

  1. Vytváříme jeden trénink navíc pro děti z prvního stupně, hlavně ty z pátých tříd, které chtějí mít usnadněný přechod do žákovského družstva a rozvíjet svůj talent. 
  2. Pro nováčky z druhého stupně chystáme intenzivní trénink zaměřený na individuální činnosti s cílem je co nejdříve začlenit do žákovské výkonnostní skupiny.
  3. V neposlední řadě je farma i pro ty děti, které nechtějí být začleněny do výkonnostní skupiny a přitom je volejbal baví a mají ho rády. Chtějí jednoduše sportovat jen pro radost.

Díky rozmanitosti farmy by bylo vhodné ze strany rodičů předem definovat, proč děti do tohoto oddílu budou docházet a jaké jsou jejich cíle. Je určena pro žáky ze všech základních škol.

 

Aktuálně pro tento oddíl sháníme trenéra a proto v současné době ve VoCe "Farmička" netrénuje, v případě zájmu kontaktujte Romana Ptáčka.

 


Přihlášky najdete na tomto WEBu - O nás / Přihlášky.Školní kroužek, Volejbalové centrum a Volejbalový svaz

Děti se registrují jak ve školním kroužku, tak i ve Volejbalovém centru. Registrace jsou výhodné pro všechny zúčastněné - děti sportují ve známém školním prostředí, škola získává prostřednictvím Volejbalového centra certifikované trenéry i materiál (míče a tréninkové pomůcky) a Svaz členskou základnu, pro kterou organizuje krajské i celorepublikové turnaje minivolejbalu. Volejbalové centrum navíc přímo dětem zajišťuje cestování na turnaje, proplácí dopravu i startovné, mají levnější slevy na soustředění i nákup pomůcek (boty, míče, trička, ...). A to se vyplatí :-) !
  

Přehled činnosti VoCe-čka

U každého oddílu je důležitá jeho činnost. Proto se snažíme každou akci zachytit v sekci STALO SE krátkou zprávou a případně i několika fotkami. Naše hlavní fotogalerie je na serveru ZONERAMA a názvy albumů jsou tam logicky podle data dané akce. Dohledat tak konkrétní akci by mělo jít velice snadno

Mapka TV ZŠ Krčín    

Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality