Farma | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Oddíly - Farma

FARMA

Školní rok 2021-22 ... pravidelné tréninky

Cílem tohoto týmu není účast na turnajích či soutěžích, ale hra jako taková, míčovky, pohyb ... na trénincích vítáme i nováčky.

Je určený hlavně pro děti, které nechtějí být začleněny do výkonnostní skupiny a přitom je volejbal baví, mají ho rády. Chtějí jednoduše sportovat jen pro radost, nechtějí makat 3x týdně a pak se stresovat na turnajích. Ale je určen i nováčky z druhého stupně, kteří chtějí mít trénink navíc pro usnadnění vstupu do žákovských výkonnostních oddílů.


Omlouváme se, ale s ohledem na malý zájem o tento typ oddílu/kroužku, 
tak ho v roce 2021 NEMŮŽEME NEOTEVŘÍT. Školní kroužek, Volejbalové centrum a Volejbalový svaz

Děti se registrují jak ve školním kroužku, tak i ve Volejbalovém centru. Registrace jsou výhodné pro všechny zúčastněné - děti sportují ve známém školním prostředí, škola získává prostřednictvím Volejbalového centra certifikované trenéry i materiál (míče a tréninkové pomůcky) a Svaz členskou základnu, pro kterou organizuje krajské i celorepublikové turnaje minivolejbalu. Volejbalové centrum navíc přímo dětem zajišťuje cestování na turnaje, proplácí dopravu i startovné, mají levnější slevy na soustředění i nákup pomůcek (boty, míče, trička, ...). A to se vyplatí :-) !
  

Přehled činnosti VoCe-čka

U každého oddílu je důležitá jeho činnost. Proto se snažíme každou akci zachytit v sekci STALO SE krátkou zprávou a případně i několika fotkami. Naše hlavní fotogalerie je na serveru ZONERAMA a názvy albumů jsou tam logicky podle data dané akce. Dohledat tak konkrétní akci by mělo jít velice snadno

Mapka TV ZŠ Krčín    

Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality