Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
18.01.2019
Velké žákovské soustředění
Spolupořádáme soustředění Od bagru k přihrávce a zveme všechny naše žáky,
7.01.2019
Valná hromada 2019
Kamarádi a přátelé, volejbalisté ... oznamujeme všem, že v pátek 25.1.2019
3.01.2019
Ples 2.března 2019 tentokráte v NMnM
Zveme naše volejbalové příznivce 2.března na 5. ples Volejbalového centra nad

Sněhohrátky 2019

Chystáme pro děti další zimní soustředění a tradičně o pololetkách od 31.ledna do 3.února 2019. Pojedeme tentokrát do Olešnice v Orlických horách do chaty Čihalka a budeme si užívat zimní radovánky tam. Lyže, sáňky, koulovačky, ... REZERVUJTE SI ČAS! Do konce roku mají blokovanou (a i cenově zvýhodněnou) účast aktivní členové VoCe a potom Ti, co se přihlásí dříve.

Sraz bude až na místě - základní cena je 2.900,-Kč a obsahuje již vše včetně vleků. Pro členy VoCe registrující se včas (do 31.12.) je cena 2.400,-Kč. Podrobné informace včetně pokynů k platbě jsou níže v přiloženém souboru, přihláška je elektronická, bližší info přijde až před odjezdem nebo na telefonu.

PŘIHLÁŠKY JSOU UZAVŘENY!

Předpokládáme rozdělení dětí na skupiny podle lyžařských schopností a zajišťujeme výcvik od nelyžařů až po pokročilé. Snowboardy i telefony nechte doma!!! Skupiny se budou střídat, takže 1/2 den bude probíhat výcvik na sjezdovkách a 1/2 den budeme "trápit" děti na běžkách. Večer pak budou nějaké společenské hry, hudební produkce (takže nástroje s sebou), atd. Na partnerské ZŠ Krčín zkusíme znovu domluvit i zapůjčení běžek, vloni byla cena 150,-Kč/ks. Děti z prvního stupně si místo běžek vezmou pekáče, igelity, talíře ...

Leták     


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Pojištění ZajíčekAGRO CSMŠMTProfiQuality