Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
4.06.2019
ZÁVĚREČNÝ TÁBORÁK 2019 / PODĚKOVÁNÍ
Školní rok se blíží ke konci a jak jinak uzavřít volejbalovou sezónu, než
23.05.2019
Ukázkové minivolejbalové odpoledne
Zveme děti i jejich rodiče 17.června na úspěšné odpoledne s minivolejbalem,
21.03.2019
Volejbalový příměstský tábor
Termín 8.-12.7.2019 na ZŠ Krčín ... příměstský kemp má všesportovní

ZÁVĚREČNÝ TÁBORÁK 2019 / PODĚKOVÁNÍ

Školní rok se blíží ke konci a jak jinak uzavřít volejbalovou sezónu, než u již tradičního táboráku. Přijďte s námi strávit chvilku u ohýnku, opéct si nějakou tu mňamku a trochu zavzpomínat na uplynulý rok s volejbalem. Těšíme se na vás poslední červnovou středu 26.6.2019 na školní zahradě ZŠ Krčín. Případné dotazy směřujte na Hanku Riegerovou 773 784 577. 

Všechno krásné jednou musí skončit, tak přijďte oslavovat. Dětem jsme se během celé sezóny snažili dát v rámci tréninků všechny možné volejbalové základy, které byly v našich podmínkách reálné. Některé děti si odnesly i něco navíc - vytvořily si přátelství, kamarádství, naučily se pomáhat si a držet při sobě ... prostě hodnoty, které jsou i pro život důležitější, než volejbalové dovednosti. A jsem pyšný, že se to většinou povedlo. Děkuji všem rodičům za součinnost během sezóny, za pomoc s dopravou na turnaje, za příjemné chvíle prožité s vámi i s dětmi a volejbalem, za nově vzniklá přátelství s některými z vás ... Pro žákovský tým to byla žel sezóna poslední, ale se všemi mini se příští rok těšíme znovu na volejviděnou.

A obrovské poděkování patří i všem trenérům a trenérkám, kteří pomohli vytvořit tu úžasnou "VoCečkovou" atmosféru a celý rok poctivě předávali dětem volejbalové dovednosti. Bez nich by to nešlo a tak ... DÍKY VŠEM !!!

Zvadlo ...    


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Pojištění ZajíčekAGRO CSMŠMTProfiQuality