Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
19.11.2019
Sněhohrátky 2020
Připravili jsme pro vás tradiční zimní soustředění v Orlických horách na
15.11.2019
Tréninky PROJEKTu 2009
Rozhodli jsme se, že i na malém městě lze mít i k dětem přístup, jako u
10.04.2019
Volejbalová škola 2020
Velmi úspěšně proběhly úvodní dva kurzy Volejbalové ŠKOLY s počtem 23 účastníků.

Sněhohrátky 2020

Připravili jsme pro vás tradiční zimní soustředění v Orlických horách na chatě Vyhlídka. Sněhohrátky jsou určeny pro všechny děti, které si chtějí užít zimní radovánky na lyžích i bez nich. Členství ve VoCe není podmínkou účasti. Počet lyžníků je však omezen z kapacitních důvodů chaty. Součástí soustředění bude i zimní táborák, snow-volejbal, přednáška členů horské služby, pekáčování, sranda na sněhu i v chatě … zážitky s přáteli mimo volejbalový kurt a trénink. Letošní fotky najdete na ZONERAMA.

Cílem Sněhohrátek je zažít zimní radosti a legraci v přátelské motivující atmosféře. A samozřejmě i užít si společnost stávajících kamarádů a setkat se s novými i v jiném prostředí, než na volejbalovém tréninku či zápase v tělocvičnách.

Takže kdo se chce přihlásit - STAČÍ KLIKNOUT A VYPLNIT. První dvě vyplněné přihlášky (neplatí pro sourozence) čeká na Sněhohrátkách malé překvapení. Neváhejte!

Cena je 2690Kč pro nečlena VoCe, dotovaná cena pro členy je 2000Kč a pro sourozence ještě 20% sleva. Podmínkou dotované ceny je ale ještě i závazná přihláška nejpozději do 29.12. Věříme, že soustředění je v této ceně dostupné každému. Platbu prosíme zrealizovat hned po Novém roce.

Letáček


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři AMMANNPojištění ZajíčekAGRO CSMŠMTsanasportProfiQuality