Žákovský volejbal - 2. st. | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Oddíly - Žákovský volejbal - 2. st.

Oddíly – 2. stupeň (žáci)

Sezóna 2018-19  ... pravidelné tréninky

Oddíl ZŠ Krčín A (sportovní oddíl žáci a žákyně) / od září (900,-Kč / pololetí)

Oddíl je složen z dětí ze základních škol od 5. do 9. tříd. Zahájení tréninků je podle individuálního rozpisu. Cca od října již pravidelně:

tělocvična Eden:           pondělky od 18:30 do 19:30  (od 17.9.)
tělocvična na Králíčku:  středy od 17:00 do 19:00    (od 5.9.)
tělocvična na Králíčku:  pátky  od 16:00 do 18:00     (dle individ.rozpisu)

Vstupujeme v této sezóně opět do Okresního přeboru žáků - mixáček, kde obhajujeme zlaté medaile. Budeme plánovat 2 víkendová soustředění, interní mixík, kemp, sněhohrátky, ... viz fotogalerie Zonerama. Trénovat bude Roman i Ondra Ptáček a Tomáš Richter..


Přihlášky najdete na tomto WEBu - O nás / Přihlášky.Školní kroužek, Volejbalové centrum a Volejbalový svaz

Děti se registrují jak ve školním kroužku, tak i ve Volejbalovém centru. Registrace jsou výhodné pro všechny zúčastněné - děti sportují ve známém školním prostředí, škola získává prostřednictvím Volejbalového centra certifikované trenéry i materiál (míče a tréninkové pomůcky) a Svaz členskou základnu, pro kterou organizuje krajské i celorepublikové turnaje minivolejbalu. Volejbalové centrum navíc přímo dětem zajišťuje cestování na turnaje, proplácí dopravu i startovné, mají levnější slevy na soustředění i nákup pomůcek (boty, míče, trička, ...). A to se vyplatí :-) !

Sezóna 2018-19  ... přehled turnajů

Rozpis soutěží a soustředění najdete na na WEBu v sekci Turnaje a akce - 2.stupeň.

 

Přehled činnosti VoCe-čka

U každého oddílu je důležitá jeho činnost. Proto se snažíme každou akci zachytit v sekci STALO SE krátkou zprávou a případně i několika fotkami. Naše hlavní fotogalerie je na serveru ZONERAMA a názvy albumů jsou tam logicky podle data dané akce. Dohledat tak konkrétní akci by mělo jít velice snadno.

Tělocvična ZŠ Krčín - soustředění Tělocvična u Králíčku Venkovní kurt na sokolovně

Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Pojištění ZajíčekAGRO CSMŠMTProfiQuality