Žákovský volejbal - 2. st. | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Oddíly - Žákovský volejbal - 2. st.

Oddíly – 2. stupeň (žákyně-žáci)

Sezóna / školní rok 2021-22  ... pravidelné tréninky

Zatímco minivolejbal hrajeme na vícero školách, žákovských "šestkových" volejbalových oddílů je méně.  Necháváme trénovat chlapce a dívky v samostatných výkonnostních oddílech, do kterých je již složité začlenit začátečníky. Ale pokud se to má povést, předpokládá se od nich velká pohybová připravenost a hlavně hodně píle.

Věkově je možné se začleňovat do šestkových týmů již od 5.třídy, chceme u nás udržet výkonnostní oddíl chlapců, oddíl dívek a jeden hobby oddíl, kde trénují kluci a holky dohromady 1x týdně pro radost ze hry jako takové.  Plánujeme standardně 2 víkendová soustředění (podzim a jaro), kemp, sněhohrátky, ... viz fotogalerie Zonerama

Přihlášky (elektronicky) je možné podávat již nyní - stačí kliknout ZDE.


Chlapci 

Sportovní oddíl / tělocvična ZŠ Komenského, již od 2.září 2021 ... 600,-Kč za pololetí 2x týdně
         úterky a čtvrtky od 15:00 do 16:30 (trénuje Ondřej Ptáček – 730 959 278)

Do konce září budou tréninky na sokolovně a zároveň hledáme nové talenty - kdo by měl chuť, přijďte si to zkusit! Chlapci se budou připravovat na šestkový volejbal formou přátelských turnajů a zároveň hrát modrý minivolejbal  a čtyřkový volejbal.


Dívky 

Sportovní oddíl / začínáme 16.8. … 900,-Kč za pololetí 3x týdně (trénuje R.Ptáček, 603863891)
         pondělky od 16:30 do 18:30 (srpen a září kurt sokolovna, potom tělocvična na Králíčku)
         středy od 16:30 do 18:30 (srpen a září kurt sokolovna, potom tělocvična na Králíčku 17-19hod)
         pátky od 16:00 do 17:30 (sehrávání, fyzioterapie, plavání, kompenzace ...)

Většina děvčat bude hrát v této sezóně šestkový volejbal v kategorii mladší žákyně (mlžky) v Krajském přeboru a v okresní soutěži Mixáček. Termíny obou soutěží jsou/budou zveřejněny zde na WEBu. Do konce září budou tréninky vždy od 16:30 hod na sokolovně!

Docházku na tréninky, zápasy i omluvenky evidujeme v tabulce - klikněte ZDE.


Farma - HOBBY ODDÍL 

Omlouváme se, ale s ohledem na malý zájem o tento typ oddílu/kroužku,
tak ho v roce 2021 NEMŮŽEME NEOTEVŘÍT  :-(. 

Cílem tohoto týmu není účast na turnajích či soutěžích, ale hra jako taková, míčovky, pohyb ... více o tomto oddílu najdete ZDE.


 

Školní kroužek, Volejbalové centrum a Volejbalový svaz

Děti se registrují jak ve školním kroužku, tak i ve Volejbalovém centru. Registrace jsou výhodné pro všechny zúčastněné - děti sportují ve známém školním prostředí, škola získává prostřednictvím Volejbalového centra certifikované trenéry i materiál (míče a tréninkové pomůcky) a Svaz členskou základnu, pro kterou organizuje krajské i celorepublikové turnaje minivolejbalu. Volejbalové centrum navíc přímo dětem zajišťuje cestování na turnaje, proplácí dopravu i startovné, mají levnější slevy na soustředění i nákup pomůcek (boty, míče, trička, ...). A to se vyplatí :-) !
 

Přehled činnosti VoCe-čka

U každého oddílu je důležitá jeho činnost. Proto se snažíme každou akci zachytit v sekci STALO SE krátkou zprávou a případně i několika fotkami. Naše hlavní fotogalerie je na serveru ZONERAMA a názvy albumů jsou tam logicky podle data dané akce. Dohledat tak konkrétní akci by mělo jít velice snadno.

Tělocvična na Králíčku    

Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality