Žákovský volejbal - 2. st. | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
14.05.2021
NÁBORY / TRÉNINKY / SPORTOVÁNÍ
Ahóój ...tak už konečně trénujeme naplno. Koronáč ve třech hlavních oddílech
11.05.2021
SHÁNÍME TRENÉRY - BRIGÁDA
Naše základna dětí se úspěšně rozrůstá a je tak dozajista naší dobrou
17.01.2021
KEMP DKNL 2021 / soustředění
Termín 7.-14.8.2021  Kemp bude opět ve Dvoře Králové na ZŠ Strž a je určenÚvodní stránka - Oddíly - Žákovský volejbal - 2. st.

Oddíly – 2. stupeň (žákyně-žáci)

Sezóna 2020-21  ... pravidelné tréninky

Oddíl ZŠ Krčín (sportovní oddíl - výběr z minivolejbalu) / od září (900,-Kč / pololetí)

Omlouváme se, ale díky vládním opatřením jsou naše tréninky prozatím pozastavené. Jakmile to půjde, informujte se na rozjezd u svých trenérů.

Přihlášky do nového šk.roku 2020-21 můžete již nyní podávat elektronicky. Na trénincích vítáme i nováčky.

Většina dětí z tohoto oddílu bude hrát v této sezóně jak minivolejbal, tak i šestkový volejbal v kategorii mladší žákyně (mlžky). V minivolejbalu se soutěžně zapojíme (kat. modrá) do festivalových turnajů a budeme se snažit si v nich vybojovat postup na celorepublikové turnaje 2021. Šestkový volejbal budeme hrát v Krajském přeboru a v okresní soutěži Mixáček. Termíny obou soutěží jsou/budou zveřejněny zde na WEBu a nominace na každý z nich bude provedena zápisem v tabulce.

Do konce září budou tréninky vždy od 16:30 hod na sokolovně a hledáme nové talenty, tak kdo by měl chuť, přijďte si to zkusit!

Od října (podle počasí):
tělocvična v Černčicích:   pondělky od 17:00 do 18:15 / volejbal
tělocvična ve V.Jesenici:   středy     od 16:00 do 18:00  / volejbal
tělocvična Eden, bazén: pátky      od 16:00 do 17:00  / fyzioterapie, plavání, kompenzace, fyzička

Plánujeme standardně 2 víkendová soustředění (podzim a jaro), kemp, sněhohrátky, ... viz fotogalerie Zonerama. Trénovat bude Roman Ptáček, fyzioterapii povede Jana Čtvrtečková.


Přihlášky najdete na tomto WEBu - O nás / Přihlášky.Školní kroužek, Volejbalové centrum a Volejbalový svaz

Děti se registrují jak ve školním kroužku, tak i ve Volejbalovém centru. Registrace jsou výhodné pro všechny zúčastněné - děti sportují ve známém školním prostředí, škola získává prostřednictvím Volejbalového centra certifikované trenéry i materiál (míče a tréninkové pomůcky) a Svaz členskou základnu, pro kterou organizuje krajské i celorepublikové turnaje minivolejbalu. Volejbalové centrum navíc přímo dětem zajišťuje cestování na turnaje, proplácí dopravu i startovné, mají levnější slevy na soustředění i nákup pomůcek (boty, míče, trička, ...). A to se vyplatí :-) !

Sezóna 2020-21  ... přehled turnajů

Rozpis soutěží a soustředění najdete na na WEBu v sekci Turnaje a akce - 2.stupeň.

 

Přehled činnosti VoCe-čka

U každého oddílu je důležitá jeho činnost. Proto se snažíme každou akci zachytit v sekci STALO SE krátkou zprávou a případně i několika fotkami. Naše hlavní fotogalerie je na serveru ZONERAMA a názvy albumů jsou tam logicky podle data dané akce. Dohledat tak konkrétní akci by mělo jít velice snadno.

Tělocvična na Králíčku Tělocvična v Černčicích Tělocvična a kurty v Jesenici

Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality