Dospělí – AVL a hobby | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Oddíly - Dospělí – AVL a hobby

Oddíly – dospělí, AVL a hobby

Sezóna 2020 - 21

Tato skupina je složena z registrovaných i neregistrovaných volejbalistů, kteří přes svůj dospělý věk chtějí trénovat s vědomím, že i trénovat se může pro radost a nikoliv pro výkon. Účastníme se místních turnajů pro neregistrované volejbalisty a krajské AVL (Amatérská volejbalová liga) v Hradci Králové. V této sezóně pokračujeme v krajské 2.lize AVL.

Skupina pokročilých hráčů i hráček, kteří se turnajů krajské AVL účastní, trénuje každou středu 20:00 až 21:30 v tělocvičně Na Králíčku pod náměstím nebo ve V.Jesenici.
Cena:  1400,-Kč za rok včetně členského příspěvku do VoCe
Vedeme prezenční tabulku s docházkou, abychom předem věděli, kolik se nás na tréninku sejde.

Začátečníci trénují taktéž v tělocvičně Na Králíčku každou neděli od 17:45 do 19:15. Kdo by měl zájem začít, bude určitě vítán. I tato skupina si vede svoji prezenci v tabulce - stačí klik.
Cena:  1400,-Kč za rok včetně členského příspěvku do VoCe

Ženské družstvo trénuje samostatně a hraje OP2. Přes léto ženy trénují na venkovním kurtu na novoměstské sokolovně a v zimě v tělocvičně ZŠ Malecí, viz samostatný oddíl.

 

Přehled činnosti VoCe-čka

U každého oddílu je důležitá jeho činnost. Proto se snažíme každou akci zachytit v sekci STALO SE krátkou zprávou a případně i několika fotkami. Naše hlavní fotogalerie je na serveru ZONERAMA a názvy albumů jsou tam logicky podle data dané akce. Dohledat tak konkrétní akci by mělo jít velice snadno.

Tělocvična u Králíčku Tělocvična v Jesenici Mapka venkovního kurtu na Sokolovně

generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality