Dospělí | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Oddíly - Dospělí

Oddíly – dospělí

Sezóna 2017 - 18

Jsme jeden z oddílů volejbalu registrovaných pod OVS Náchod, ale nehrajeme žádnou soutěž ČVS. Naše skupina je složena převážně z neregistrovaných volejbalistů, kteří přes svůj dospělý věk chtějí trénovat s vědomím, že i trénovat se může pro radost a nikoliv pro výkon. Účastníme se místních turnajů pro neregistrované volejbalisty a krajské AVL (Amatérská volejbalová liga) v Hradci Králové. V této sezóně jsme skončili na 2. a úspěšně vybojovali postup do 2.ligy.

Skupina pokročilých hráčů i hráček, kteří se turnajů krajské AVL účastní, trénuje každou středu 20:00 až 21:30 v tělocvičně Na Králíčku pod náměstím.
Cena:  1400,-Kč za rok včetně členského příspěvku do VoCe
Vedeme prezenční tabulku s docházkou, abychom předem věděli, kolik se nás na tréninku sejde.

Začátečníci trénují taktéž v tělocvičně Na Králíčku každou neděli od 17:45 do 19:15. Kdo by mě zájem začít, bude určitě vítán. I tato skupina si vede svoji prezenci v tabulce - stačí klik.
Cena:  1400,-Kč za rok včetně členského příspěvku do VoCe

Ženské družstvo trénuje samostatně a hraje OP2. Přes léto ženy trénují na venkovním kurtu SK a v zimě v tělocvičně ZŠ Malecí, viz samostatný oddíl.

 

Přehled činnosti VoCe-čka

U každého oddílu je důležitá jeho činnost. Proto se snažíme každou akci zachytit v sekci STALO SE krátkou zprávou a případně i několika fotkami. Naše hlavní fotogalerie je na serveru ZONERAMA a názvy albumů jsou tam logicky podle data dané akce. Dohledat tak konkrétní akci by mělo jít velice snadno.

Tělocvična u Králíčku Venkovní kurt SK Tělocvična ZŠ Malecí

Oddílové propriety a vizuální identita :-)

Protože každý oddíl má nějakou jednotnou vizuální identitu, snažíme se o ni i my. Nějaké věci máme nakoupené pro děti v oddílovém skladu, ale něco dětem kupují rodiče přímo domů do skříňky. Děti je pak povětšinou všude nosí a jsou hrdé, že jsou součástí skvělého týmu. Navíc jim udělají radost třeba k narozkám či pod vánočním stromečkem ... Protože po večerech na akcích zpíváme s kytarami, tak si níže můžete ...

Ukázat...


generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři HokasportAGRO CSPojištění ZajíčekMŠMTProfiQualityNutricia Deva