Tréninky | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCeÚvodní stránka - Tréninky

Tréninky v sezóně 2019-20

Všechny tréninky, mini i žáků i dospělých, jsou volně přístupné a není problém se přijít podívat a zařadit se k nám i v průběhu sezóny (školního roku). Stejně tak se chováme i v případě většiny soustředění – nováčci jsou vítáni a budeme se snažit pro ně připravit speciální program. Vždy se ale předem ohlaste příslušnému trenérovi nebo dejte zprávu na info@volejbal-nm.cz. Aktivity jednotlivých oddílů (turnaje, soustředění, …) najdete v záložce Turnaje a akce. Tak nečekejte na „jindy“ a začněte s námi sportovat hned teď.

Tréninky pro 1. stupeň – minivolejbal

Tréninky jsou přizpůsobeny potřebám dětí, u těch nejmenších hlavně od pohybových míčových her až po výkonnostní minivolejbal na úrovni ČR. Trénujeme na školách v Novém Městě nad Metují i v okolí, na přehled škol můžete nahlédnout do sekce Oddíly / Minivolejbal. Konkrétní tréninky postupně zveřejňujeme podle toho, jak která škola pro nás uvolní tréninkový prostor a kolik se tam přihlásí v průběhu září dětí. Takže se přihlaste a my se vám ozveme.

Tréninky pro 2. stupeň – žáci i žákyně

Žákovský volejbal vedeme jednotně pro ZŠ Krčín, ale trénujeme v tělocvičně pod náměstím na Králíčku. V rámci tréninků se snažíme zároveň i o kompenzační a doplňková cvičení potřebná pro správný rozvoj a zdraví dítěte. Snažíme se mít podle počtu hráčů samostatný výkonnostní tým chlapců a dívek. Podrobnosti o jejich trénincích najdete v sekci Oddíly / Žákovský volejbal

Zároveň chceme mít i jeden hobby tým, kde děti hrají volejbal jako doplňkový sport nebo jen tak pro radost – více najdete v sekci Oddíly / Farma.

Tréninky dospělých – smíšená družstva

Tréninky probíhají téměř celý rok v NM pod náměstím v tělocvičně na Králíčku, ale přes léto trénujeme na venkovním hřišti na sokolovně. Hřiště jsme s dovolením a materiálním přispěním TJ Sokol zrekonstruovali a hrajeme na něm i Okresní volejbalovou soutěž.

Tréninky ženy

Tréninky muži

generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality