VoCe–oddíly | Volejbalové centrum nad Metují
Logo VoCe
Aktuality
10.01.2022
SHÁNÍME TRENÉRY - BRIGÁDA
Naše základna dětí se úspěšně rozrůstá a je tak dozajista naší dobrouÚvodní stránka - Oddíly

Oddíly

Minivolejbal / 1. stupeň ZŠ

Volejbal do 12 let, tradiční sport v moderním pojetí nabízí dětem už od 1. třídy hru a zábavu. Používáme speciální odlehčené míče, hrajeme nejen pro radost ze hry, ale jezdíme i na krajské a republikové turnaje, pořádáme víkendovky i tábory. Hrajeme na menších hřištích od přehazky „dva na dva“ až po trojkový minivolejbal. Fotodokumentaci z aktivit i turnajů najdete ve fotogalerii zonerama.

Farma

Farma je určena hlavně pro skupinu talentovaných dětí z prvního stupně ZŠ i nováčků z druhého stupně, pro které je plný trénink v žákovské skupině prozatím příliš obtížný. Protože se ale ne všechny děti chtějí věnovat volejbalu na výkonnostní úrovni, tak jim nabízíme v tomto oddílu možnost jen se bavit volejbalem. Získají zde základy správné techniky a snažíme se, aby měly ze sportování, pohybu a hlavně z volejbalu radost.

Žákovský oddíl volejbalu / 2. stupeň ZŠ  

Ve výkonnostní skupině žáků a žákyň pracujeme krom individuálních činností hodně na herních činnostech zásadních pro šestkový volejbal. Tréninky jsou 2 až 3x týdně, pořádáme pro děti soustředění, turnaje, tábory. Hrajeme velmi úspěšně Okresní i Krajský žákovský přebor (chlapci i dívky) a připravujeme zájemce po ukončení školní docházky na pro vstup do jiných „profi“ klubů nebo do našich dospěláckých kategorií. Fotodokumentaci z našich aktivit najdete ve fotogalerii zonerama.

Dospěláci / muži, ženy, hobby

Aktivní hráči i trenéři předávají na hřišti své, povětšinou dlouholeté, zkušenosti naší mládeži ve třech soutěžích. Výběr hraje druhou ligu v Krajské soutěži a společně se účastníme Okresního přeboru žen i mužů. Zároveň máme i skupinu, kde se trénuje volejbal hlavně pro radost z pohybu. Fotodokumentaci z aktivit i turnajů najdete ve fotogalerii zonerama.

generální partner

partneři a sponzoři

Partneří a sponzoři Apolo CZAMMANNMŠMTCONTproPojištění ZajíčekProfiQuality